سعید کشاورز

09022423600

پشتیبان سئو در رشت

شما اگه یک وب سایت داشته باشین، بعد از مدتی نیاز به یک پشتیبان سئو دارین تا بتونه از لحاظ فنی یا تکنیکال وب سایت رو به مرحله سود دهی برسونه. یکی از خدمات ما پشتیبانی سئو سایت در رشت هست. این به معنی این نیست که فقط در رشت کار می کنیم بلکه امکان ملاقات حضوری در سطح استان گیلان رو داریم. و می تونیم حتی برای آموزش سئو نیز در محل سازمانی مشتریان در رشت خدمتشون برسیم. همیشه دغدغه بهتر دیده شدن سایت و خدمات مشتریامون رو در گوگل داریم و در این راستا تلاش میکنیم.

مشاوره سئو به کمک کسب و کارها میاد که بعد از راه اندازی سایت سردرگم هستن و نقشه راهشون رو نمیدونن. به همین خاطر ما در این مجموعه به شما خدماتی رو در قالب پشتیبانی سئو سایت ارائه میدیم و با تکیه بر علم و تخصص چندین سالمون، مشاوره و پشتیبان سئو سایت شما میشیم. هدایت سایت به نتایج بالای صفحه اول گوگل، حمایت از مشتری و رفع نیازمندی های متعدد در وبسایت، رسالت ما برای پشتیبانی سئو سایت در رشت هست.

پشتیبان سئو حرفه ای در گیلان

با توجه به این که بخش مهمی از فرآیند سئو سایت به نوع محتوایی که منتشر می کنین بستگی داره، مهمترین وظیفه پشتیبان سئو سایت برنامه ریزی و نظارت روی تولید محتوا سایت شماست. این برنامه میتونه شامل انتخاب کلمات کلیدی مناسب با حوزه کاریتون و بررسی محتوای رقبا و در نهایت تولید محتوای سئو شده باشه.

نکته مهم در سئو سایت، بخش فنی و کارهای مربوط به اونه. با توجه به این که سایت باید از نظر فنی در سلامت کامل باشه تا بستری مناسب برای محتوای تولید شده فراهم بشه تا هم رضایت کاربر را داشته باشیم و هم موتورهای جستجو به راحتی بتوانند سایت را کراول و ایندکس کنند، وظیفه پشتیبان سئو بررسی این موارد و ارجاع به برنامه نویسه.

فعالیت هایی از جمله معرفی نقشه سایت به وبمستر، ثبت سایت در گوگل آنالیتیکس، رصد وضعیت سایت با ابزارهای مختلف سئو و ارائه گزارش به صورت ماهانه هم از وظایف دیگه پشتیبان سئو هست.

وظایف پشتیان سئو چیه؟

در واقع هرچه سایت ما به شکل بهتر و مناسب تری با استانداردهای موتورهای جستجو طراحی شده باشه، در رتبه بهتری قرار می گیره. این امر تنها با مشاوره و کمک از یک پشتیبان سئو کاربلد محقق میشه. گوشه ای از وظایف یک پشتیبان سئو:

  • انجام تمام خدمات سئو و موارد فنی سایت
  • کنترل محتوا و بهینه سازی اون برمبنای الگوریتم های موتورهای جستجو
  • آماده سازی ساختار کلی سایت و محتوای اون به منظور رضایت کاربر( نه صرفا گوگل!)
  • آشنایی با آخرین تغییرات و آپدیت های موتورهای جستجو و اعمال تغییرات در سایت
    جلوگیری از افت رتبه سایت و کنترل وضعیت رقبا

برای چی به مشاور و پشتیبان سئو نیاز داریم؟

خب باید گفت که مشاوره سئو، اولین قدمه برای شروع پروسه بهینه سازی هست. قبل از اینکه برای سئو سایت شروع به کار کنین باید با مشورت یک سئوکار، وضعیت کلی و چشم انداز سایت رو بررسی کنید.

سئو سایت کاری نیست که تنها با یک بار انجام شدن تضمینی بر موندن در همون جایگاه داشته باشه. اگر بعد از سئو سایت، برای پشتیبانی اش اقدامی انجام ندید جایگاه فعلی سایت در گوگل رو به زودی از دست خواهید داد.

اگر به مشاوره سئو سایت در گیلان نیاز دارین، ما به شما کلمات کلیدی پر سرچ ، خطاهای موجود در وب سایت، روش های بهبود رتبه و… رو نشون میدیم که خود اینکار می تونه برای سئو سایت خیلی کمک کننده باشه.

 

سوالات متداول

چه خدماتی رو باید یک تیم سئو انجام بدن؟

سئو داخلی، سئو خارجی، تولید محتوا و بهینه سازی ساختاری و ارتقا رتبه وب سایت به صورت اصولی از مواردی هست که باید از پشتیبان سئو در رشت انتظار داشت. هر چقدر تیم سئو با الگوریتم ها آشناتر باشه، درصد موفقیت هم بیشتر میشه.

وعده سئو ارزان قیمت و تضمین رتبه واقعیت داره؟

به هیچ عنوان! سئو نسبت به روش های دیگر دیجیتال مارکتینگ پایدارتر و بصرفه تر هست اما ارزان نیست. تضمین رتبه گوگل از سوی هر کسی یه دروغ بزرگ و همچنین خلاف قوانین هست. (فروش مال غیر)

برای سئو سایت چقدر زمان نیازه؟

سئو سایت از اون دسته فعالیت های زمان بره و بسته به نوع پروژه حداقل ۳ الی ۷ ماه زمان نیاز داره.

به چه چیزی فکر می‌کنی؟
ارسال پیام