سعید کشاورز

09022423600

خدمات تولید محتوا

تولید محتوای وب فرآیندی کاملا جدا از سئو سایت هست که نتایج یکسانی را دنبال می‌کنند. بنابراین هم محتوا و هم سئو در خدمت یکدیگرند، بطوریکه در قسمت سئو سایت باید اهداف کاربر درک شود و در قسمت محتوا به بهترین شکل و با سلیقه خوب و چیدمان درست کلمات در کنار هم چالش و نیاز کاربر با تجربه کاربری عالی برطرف شود.

در فرآیند تولید محتوا شناخت اولیه کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا نوشتن بدون شناخت برند و محصول ممکن است به کل کسب و کار صدمات جبران ناپذیری وارد آورد. بنابراین دانستن در مورد نام برند، نام محصول، صنعت مد نظر، شرکت مادر، ویژگی‌های محصول، مزیت رقابتی، الزامات و محدودیت‌ها برای نویسنده ضروری است. ما با پرسش‌های درست از مدیران کسب و کار سعی می‌کنیم اطلاعات جامعی از آن‌ها بدست آوریم.

بعد از شناخت برند و محصول، شناخت مخاطب نیز از اهمیت بسزایی در تولید محتوا برخوردار است؛ در دست داشتن اطلاعات دموگرافیک مشتریان محصول از قبیل سن، جنسیت،  تحصیلات و … و همچنین اطلاع داشتن از مهمترین دغدغه مخاطب، یا به عبارتی دانستن پرتکرار‌ترین سوال مخاطب در مورد محصول به نویسنده کمک می‌کند که در چارچوب خاص و با لحن مناسب بنویسد.

ما علاوه بر پرسش‌های درست از مدیران کسب و کار سعی می‌کنیم با بررسی فعالیت‌هایشان در شبکه‌های اجتماعی، هر چه بیشتر با مخاطبانشان آشنا شویم تا بتوانیم خدمت درستی را به ایشان ارائه دهیم.

خدمات ما در بخش محتوا شامل موارد زیر است:

  • تولید محتوای متنی برای سایت
  • طراحی گرافیک (تصاویر داخل متن، بنر، اینفوگرافیک و …)
به چه چیزی فکر می‌کنی؟
ارسال پیام